SERVİS & ÇÖZÜMLER


ÖRNEK PLASTİK, ideal ambalaj çözümleri ile gıda, ilaç, kozmetik ve perakende gibi birçok pazara hitap etmektedir. Hizmet felsefemiz müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Şirketimizde her düzeyde iletişime sürekli bir odaklanma, en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşma kararlılığımız için zorunludur. Bu, firmamızın her düzeyinde; gerek şirket içerisinde istenmeyen sürprizleri önlemek için çalışanlar arasında verimli bir iletişim kurma yoluyla gerekse şirket dışında ÖRNEK PLASTİK ile müşterileri veya tedarikçileri arasında gerçekleşir.

Mükemmel bir hizmet için bir diğer kilit nokta ise yeni projelere girmekten çekinmememizi sağlayan esnek yapımızdır. Biz her zaman müşterilerimizin fikirlerini dikkate alarak onlar için yeni projeler üstlenmeye hazırız. Ürün gamımızın çeşitlenmesi de müşterilerimizin farklı taleplerinin bir sonucudur.

 

Biz her zaman müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda onlara özel çözümler sunmaya hazırız. Değişmeyen isteğimiz, müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için çalışmak ve değişen taleplerle üretimdeki yenilikçi teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi çözümleri sunmaktır.