HAKKIMIZDA

ÖRNEK PLASTİK AMBALAJ, 1987 yılında Mustafa Öğren ve Orhan Aktan tarafından küçük sermayeyle fakat büyük hayallerle kurulmuştur. Ortaklar firmalarını medikal, kozmetik ve gıda sektöründe termoform plastik ambalaj alanında en üst ve en saygın seviyeye çıkarmışlardır. Firma yıllar içerisinde sürekli daha iyi olma isteğiyle, tedarikçileri, müşterileri ve iş partnerleriyle karşılıklı ve uzun vadeli iş ilişkileri kurarak, istikrarlı bir şekilde güçlenerek büyümüştür.

Örnek Plastik olarak son derece hijyenik ve üstün kaliteli, zengin ürün seçenekli plastik ambalaj çözümlerini pazara sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Yüksek kaliteli ürünlerimizden duyduğumuz gurur ve sürekli ileride olma arzumuz başarımız için vazgeçilmez gerekliliklerdir. Müşterilerimizin taleplerine ve özel isteklerine her zaman öncelik vermekteyiz. Bu da ÖRNEK PLASTİK olarak bizi sürekli olarak ürün geliştirmeye, sıkı kalite kontrolüne ve düzgün müşteri iletişimine götürür. Firmamız köklü kurumsal prensiplerine bağlı kalarak, maksimum seviye müşteri memnuniyetini başarmaktadır.